Brukarstwo

Świadczymy usługi brukarskie na terenie całego kraju. Bez względu na miejsce, z którego pochodzisz i rodzaj twojej nieruchomości, sprostamy każdym twoim oczekiwaniom.

W naszej ofercie posiadamy kostkę brukową oraz granitową. Dzięki bogatemu katalogowi wzorów i kolorów, zrealizujemy każdą twoją wizję – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych lub zbyt skomplikowanych! Dbamy o wysoką jakoś, a każde zlecenie wykonujemy z najwyższą dbałością o precyzję wykonania. Jeśli potrzebujesz podjazdu, chodnika przed domem, restauracją, szkołą lub biurem, to właśnie trafiłeś na właściwych ludzi. Branża brukarska jest nam doskonale znana, zarówno od strony technicznej jak i z racji wieloletniej praktyki.

Zapewniamy pełne doradztwo, nasze doświadczenie jest gwarancją właściwego przygotowania gruntu, łącznie z warstwą podbudowy pod ułożenie kostki brukowej i doboru materiałów w zależności od stopnia eksploatacji. Wiemy, że parking przed marketem wymaga zastosowania znacznie grubszej kostki niż ścieżka w ogrodzie, dlatego nasze realizacje cechuje wyjątkowa trwałość.

Skontaktuj się z nami już dziś

Możliwie szybko przygotujemy dla Ciebie wstępną wycenę oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Serdecznie zapraszamy!