Dobrze wykonane docieplenie elewacji = więcej ciepła w budynku.

Profesjonalnie wykonane docieplenia budynków to przede wszystkim duże oszczędności. Zabezpieczone ściany od zewnątrz oraz od środka budynków gwarantują mniejszą utratę ciepła, co oczywiście wiąże się z mniejszymi kosztami ogrzewania całości. Wiele budynków w Pruszkowie zostało już profesjonalnie zabezpieczonych przed utratą ciepła, a za większością prac budowlanych stoimy my – profesjonalna firma Wido, którą ceni wielu naszych klientów zamieszkujących Warszawę, Pruszków, Sochaczew i inne miejscowości na terenie województwa mazowieckiego.

Wido – firma, której warto zlecić docieplanie elewacji.

Zarówno w pracach dociepleniowych zewnętrznych jak i wewnętrznych wykorzystujemy wyłącznie najlepszej jakości materiały budowlane. I tak docieplając zewnętrzne ściany budynków stosujemy styropianowe płyty o odpowiedniej grubości, starannie mocując je na ścianach za pomocą wysokiej jakości materiałów. Zwieńczeniem prac zewnętrznych są tynki: kładziemy m.in. tynki akrylowe, silikonowe i silikatowe oraz tynki mineralne, które pomagają w lepszym izolowaniu budynku.
W przypadku prac ociepleniowych wewnętrznych – wykorzystujemy najlepszą jakościowo wełnę mineralną, dzięki czemu docieplenia spełniają swoją rolę i zabezpieczają budynki przed nadmierną utratą ciepła.
Zachęcamy do podjęcia współpracy z naszą firmą – pomagamy chronić środowisko naturalne i wspieramy naszych klientów w oszczędnym gospodarowaniu zasobami finansowymi.

Prace realizujemy na terenie województwa mazowieckiego – Warszawa, Sochaczew, Piaseczno, Pruszków i inne miejscowości. Skontaktuj się z nami.

Możliwie szybko przygotujemy dla Ciebie wstępną wycenę oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do kontaktów z firmą! – Firma Wido