Tynki maszynowe – zlecenie dla fachowców.

Coraz modniejsze jest ostatnio wykańczanie wnętrz za pomocą tynków nakładanych metodą maszynową. To bardzo szybka i efektowna metoda, która – przy starannym wykonaniu – gwarantuje klientom wspaniale wykończone, eleganckie ściany, na których nie ma najmniejszych nierówności. Tynki nakładane przy pomocy profesjonalnego agregatu tynkarskiego, doskonale pokrywają ściany i chronią je przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Wido – firma, której warto zlecić kładzenie tynków maszynowych.

Piaseczno to jedno z miast, w który nasza firma nakłada tynki maszynowe. Dysponujemy profesjonalną ekipą pracowników, którzy świetnie znają się na swej pracy i dokładają wszelkich starań, aby kładzione zaprawy maszynowe dokładnie pokrywały wskazane powierzchnie.
Chętnie doradzamy naszym klientom, jakiego typu zaprawy będą najlepsze do określonych wnętrz –oferujemy bowiem trzy różne typy tynków maszynowych, różniących się między sobą wytrzymałością oraz sposobem przygotowania.

  • Tynki cementowo-wapienne (wykonane metodą polegającą na ręcznym doborze i mieszaniu składników), pokryte nimi ściany charakteryzują się wysoką trwałością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe;
  • Tynki cementowo-wapienne (wymieszane fabrycznie), łatwe w nakładaniu, doskonale sprawdzają się we wnętrzach narażonych na wysoką wilgotność i działanie np. wód opadowych;
  • Tynki gipsowe (stosunkowo najdelikatniejsze), przeznaczone do pomieszczeń, w który potrzebna jest doskonała izolacja i korzystny mikroklimat.

Współpracujący z nami fachowcy najlepsi w całym Piasecznie profesjonaliści, którzy niezwykle starannie, szybko i sprawnie wykonują swoją pracę.

Zachęcamy do podjęcia współpracy z naszą firmą. Piaseczno, Warszawa, Sochaczew to miasta, w których mamy wielu zadowolonych z jakości naszej pracy klientów – dołącz do ich grona!