Docieplanie budynków – w to naprawdę warto zainwestować.

Szybko, dokładnie i efektywnie – tak właśnie można scharakteryzować usługi, jakie świadczymy od wielu lat na terenie Sochaczewa oraz całego regionu. Docieplenia budynków to najczęściej zamawiane prace, które wykonujemy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii

Wysokiej jakości płyty styropianowe oraz wielka dbałość o szczegóły to podstawa dobrze zrobionej izolacji zewnętrznej.

W dociepleniach wewnętrznych ważna jest doskonała wełna mineralna oraz jej fachowe pokrycie poprzez gipsowanie czy szpachlowanie.

Profesjonalnie ocieplone budynki to duże oszczędności oraz mniejsza emisja CO2, dzięki czemu tak przygotowane lokale (np. mieszkalne) można określać mianem ‘eko’.

Docieplenie budynku – to zadanie dla firmy Wido!

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w realizowaniu różnorodnych prac budowlanych w miejscowościach takich jak Warszawa, Sochaczew czy Pruszków, potrafimy doradzić naszym klientom najlepsze rozwiązania w interesujących ich dziedzinach. Podpowiemy, jaki rodzaj docieplenia warto wziąć pod uwagę lub które tynki zastosować (wykorzystujemy np. trwałe na działania czynników zewnętrznych tynki akrylowe, nie płowiejące na słońcu tynki silikonowe i silikatowe oraz tynki mineralne, długo zachowujące pierwotny kolor).
Wspieramy naszych klientów fachowym poradnictwem oraz wyjaśniamy, w co warto zainwestować. Zapewniamy także profesjonalne ekipy budowlane, złożone z najlepszych i najbardziej doświadczonych pracowników. Z naszą pomocą każdy budynek może stać się oszczędną i proekologiczną inwestycją, której estetyczny wygląd z pewnością państwa zadowoli.

Warszawa, Sochaczew, Piaseczno, Pruszków – nasze usługi świadczymy na terenie całego województwa. Skontaktuj się z nami już dziś!

Możliwie szybko przygotujemy dla Ciebie wstępną wycenę oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Serdecznie zapraszamy – Firma Wido